Archiv článků

Davis Cup

08.04.2013 22:38
Čeští tenisté porazili Kazachstán 3:1 a v semifinálovém boji se utkají v Praze s Argentinou.

Murray vyhrál Miami Open

01.04.2013 19:35
Brit Andy Murray se o titul utkal se španělským tenistou Davidem Ferrerem a zvítězil ve třech setech 2:6, 6:4 a 7:6. Posunul se tak na druhou příčku žebříčku ATP před Rogera Federera.

Rafael Nadal ovládl Indian Wells

18.03.2013 12:02
Španělský tenista porazil ve finále Juana Martina Del Potra ve třech setech 4:6, 6:3 a 6:4. Bylo to Nadalovo 600. vítězství v kariéře, 53. titul na okruhu ATP a jeho 22. trofej v sérii turnajů Masters.

Nadal je zpět v plné "kráse"

15.03.2013 12:07
Rafael Nadal má po svém návratu na okruh dalši velký skalp. Ve čtvrtfinále v Indian Wells porazil Rogera Federera ve dvou setech 6:4 a 6:2.

AO ovládli Djokovic a Azarenka

27.01.2013 23:23
Djokovic - Murray 6:7 7:6 6:3 6:2 Azarenka - Na Li 4:6 6:3 6:4

Nadal nehraje AO

29.12.2012 20:29
Rafael Nadal se odhlásil z prvního Grand Slamu v roce. Australian Open nebude hrát údajně kvůli žaludečním potížím.

Česko vyhrálo Davis cup

18.11.2012 21:28
DAVIS CUP 2012 po 32 letech zpět v ČR. Gratulace.

Česko - Španělsko 2:1

18.11.2012 13:09
Včera zvítězila dvojice Štěpánek, Berdych nad Lopezem M. s Granollersem ve čtyřech setech a Česko tak získalo vedeni 2:1. Dnes nastoupí od 13:00 Berdych s Ferrerem a poté Štěpánek s Almagrem.

DC

17.11.2012 10:13
Po prvním dnu je stav finále 1:1. Štěpánek podlehl Ferrerovi ve třech setech a Berdych udolal v pěti setech Almagra. Dnes ve 13:30 je na programu ctyřhra.

Davis cup

15.11.2012 19:10
Zítra začína boj o Davisův pohár. Slavnostní zahájení se bude konat v 15:30, poté (16:00) na kurt nastoupí Štěpánek s Ferrerem a následovat bude utkání Berdycha s Almagrem. Živě přenáší ČT sport.
Záznamy: 91 - 100 ze 139