Nový web

S nadšením oznamujeme přechod na nový moderní web https://btk.unas.cz/ Od 10.10. 2016 tak všechny novinky, fotky, akce budou k nalezení na novém webu. Doufáme, že si jej brzy osvojíte a budete se tam cítit mnohem příjemněji :-)

Beskydský tenisový klub pořádal MČR starších žáků!

Ve dnech 26. – 31.7 probíhalo na tenisových dvorcích ve Frýdlantu nad Ostravicí mistrovství České Republiky starších žáků v tenise, jehož pořadatelem byl z pověření Českého tenisového svazu a za podpory Moravskoslezského kraje a města Frýdlant n. O. , Beskydský tenisový klub. Tohoto nejdůležitějšího turnaje sezóny se zúčastnilo 48 mladých nadějí českého tenisu. Po celý týden probíhaly na dvorcích úporné boje o titul Mistra republiky. Z těchto bojů nakonec vyšel vítězně Martin Damm, který ve finále přehrál Daniela Siniakova poměrem 6:3 a 6:1. Vítěze pak ocenili hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, starostka města Helena Pešatová a předseda Beskydského TK René Závada. Na bezproblémovém průběhu celého mistrovství mají zásluhu především pořadatelé, organizační výbor klubu a v nemalé míře také sponzoři. (Kompletní výsledky - cztenis)

Finalisté dvouhry
Vlevo Daniel Siniakov a vpravo Martin Damm

Finalisté čtyřhry

Vlevo vítězná dvojice Jan Pučálka a Kryštof Vítek a vpravo poražení finalisté Adam Jurajda a Daniel Siniakov

Více fotografií naleznete ve Fotogalerii.

Novinky

Závada s Odlevákovou ovládli domácí turnaj

19.08.2013 20:23

Tento týden se na našich dvorcích konal turnaj starší žáci "C". Ondra Závada porazil ve finále po boji Pavelku ve třech setech a ve čtyřhře slavili první místo spolu s dalším naším hráčem Georgym Adamovichem.
Zuzka Odleváková porazila v domácím finále Viky Kurkovou a společně vyhrály i čtyřhru.
Gratulujeme všem:)

Haliak a Mashtakova úspěšní na turnaji v Michalovcích

16.08.2013 20:23

Na turnaji TE 16, cat.3 v Michalovcích na Slovensku se Mikalaj Haliak po vyrovnaných zápasech probojoval opět až do finále. Alena Mashtakova si zahrála semifinále, kde podlehla po boji 64 ve třetím setu. Turnaje se také zúčastnil Bogdan Baranov, který bohužel skončil hned v prvním kole na raketě vítěze celého turnaje.

Petrik zvítězil na domácím turnaji

16.08.2013 20:22

Přes týden se pořádal na našich dvorcích turnaj "C" dorostu. Úspěšný byl náš Honza Petrik, který vyhrál celý turnaj ve dvouhře a spolu s Danem Konečným došli až do finále ve čtyřhře. Gratulujeme Honzovi.

Adam Závada dvakrát ve finále

18.07.2013 20:22

O víkendu se na našich dvorcích ve Frýdlantu konal turnaj kategorie "C" mladších žáků. Domácí Adam Závada se probojoval do finále ve dvouhře, kde v semifinále porazil dalšího "našeho" Lukáše Molka. Společně s Lukášem došli i do finále čtyřhry. Gratulujeme oběma našim chlapcům.