Nový web

S nadšením oznamujeme přechod na nový moderní web https://btk.unas.cz/ Od 10.10. 2016 tak všechny novinky, fotky, akce budou k nalezení na novém webu. Doufáme, že si jej brzy osvojíte a budete se tam cítit mnohem příjemněji :-)

Beskydský tenisový klub pořádal MČR starších žáků!

Ve dnech 26. – 31.7 probíhalo na tenisových dvorcích ve Frýdlantu nad Ostravicí mistrovství České Republiky starších žáků v tenise, jehož pořadatelem byl z pověření Českého tenisového svazu a za podpory Moravskoslezského kraje a města Frýdlant n. O. , Beskydský tenisový klub. Tohoto nejdůležitějšího turnaje sezóny se zúčastnilo 48 mladých nadějí českého tenisu. Po celý týden probíhaly na dvorcích úporné boje o titul Mistra republiky. Z těchto bojů nakonec vyšel vítězně Martin Damm, který ve finále přehrál Daniela Siniakova poměrem 6:3 a 6:1. Vítěze pak ocenili hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, starostka města Helena Pešatová a předseda Beskydského TK René Závada. Na bezproblémovém průběhu celého mistrovství mají zásluhu především pořadatelé, organizační výbor klubu a v nemalé míře také sponzoři. (Kompletní výsledky - cztenis)

Finalisté dvouhry
Vlevo Daniel Siniakov a vpravo Martin Damm

Finalisté čtyřhry

Vlevo vítězná dvojice Jan Pučálka a Kryštof Vítek a vpravo poražení finalisté Adam Jurajda a Daniel Siniakov

Více fotografií naleznete ve Fotogalerii.

Novinky

Letní sezóna začala

08.04.2016 11:01
V zimním počasí nám začala letní sezóna. Teď na jaře probíhají hlavně soutěže družstev. Za zmínku stojí zejména vítězství dospělých na VD Start Ostrava, vítězství dorostu nad TENISPOINTEM, béčko dospělých zvítězilo po velkém boji s TK Radegast a také družstvo našich mladších žáků dokázalo ve Vendryni vyhrát. (výsledky v sekci Družstva).
Máme tu také pár výsledků z turnajů jednotlivců.Nejlepšího výsledku v kariéře dosáhla Zuzana Odléváková, když se na áčku dorostu Chebu dostala do semifinále. Na stejném turnaji se Viki Kurková dostala do druhého kola a Katka Kurková uhrála kolo v kvalifikaci. Adam Závada vyhrál první jarní céčko na domácích dvorcích ve Frýdlantu nad Ostravicí, a to ve dvouhře i ve čtyřhře. Na stejném turnaji se Michael Czudek dostal do semifinále dvouhry a do finále čtyřhry.
V pátek 13. se v příjemné atmosféře na dvorcích BTK konala rekordní vaječina z 209 vajec. Za pomoc při vaření a organizaci děkujeme zejména paní Czudkové, Sikorové, Führerové a Pavlu Petrikovi.
Hodně úspěchů, zdraví a taky lepší počasí přeje BTK.

Členské příspěvky

02.04.2016 22:37
Pro letošní letní sezónu 2016 byly schváleny následující členské příspěvky (stejné jako loňský rok):

Brigády nám již začaly. Bližší informace p.Gažák - 777 942 610

Termín pro zaplacení příspěvků a odpracování brigád je do 30. 4. 2016.

Po tomto termínu bude členské zvýšeno o 500Kč.

09. - 10. července (cztenis)

V sekci družstev již naleznete informace k letošní sezóně!

Wilson Cup

20.01.2016 22:36
První letošní turnaj pořádaný BTK se náramně vydařil. Z 25 dorostenek bylo hned 6 domácích a o skvělou atmosféru tak bylo postaráno. Sladkou tečkou turnaji přidalo vítězství domcácích ve dvouhře v podání Viktorie Kurkové i ve čtyhře v sourozeneckém duu Viktorie Kurková - Kateřina Kurková. První nasazená Viki ve finále porazila Natálii Vondroušovou z VD Start Ostrava poměrem 7:5 a 6:2, kdy v semifinále udolala spoluhráčku z BTKVendulu Fížovou 6:4, 6:3. V semifinále čtyřhry proti sobě nastoupily dvě domácí dvojice Kurková - Kurková a Fížová - Flašarová. Sesterské duo nakonec zvítězilo 6:3, 6:0 a ve finále porazili dvojici Mecová - Ustupskápoměrem 6:3, 6:3.  cztenis
Gratulujeme a těšíme se na další domácí turnaj!